Kuzenimle Gay Olmaya Karar Verdim

By | 27 Kasım 2015

Kuzenimle olan ilişkim gerçekten çok farklıydı. İkimiz de erkek olmamıza rağmen çok özel ve seksi hareketler ile her zaman birbirimizi azdırmayı başarırdık. En sonunda bu durum değişti ve iki erkek çok güzel bir seks denemesi yapmaya karar verdik. Yıllardır cinsellikte başarılı olmama rağmen hep bir erkekle seks yapmayı düşünürdüm. Fakat mahcup olduğumdan yapamıyordum, yıllar sonra köyümüzden Ercan adında uzaktan bir yakınım geldi yanıma. Bende kalmasını söyledim, misafirdi fakat iş bulmaya gelmişti, çok fazla samimiydik senelerden buyana. 3 ay sonra sabah kahvaltısından sonra iskambil oynadık ve yenilen çıplak olacaktı, ve oyun sonunda ben kazandım ve oda istemese de soyundu. O an yarağını görünce dilim tutuldu ve içim geçti, havalarda soğuktu ve bundan sonra beraber uyuyorduk, üşümüyorduk doğrusu, bazen ona sırtımı döner uyurdum ve ona yakın yatardım.


Bir sabah öyle uyumuşuz ki, Ercan bana arkadan iyice sarılmış uyku halinde. Bende iyice geriye geldim ve yarağının sertleştiğini hissettim, yavaş yavaş hareket edip tepkisini ölçtüm ve iyice sarıldı lakin yinede aklımızdan geçmezdi öyle şeyler yapmak. Kulağıma şimdi kız olsaydın sikmiştim dedi seni. Azdın mı dedim evet dedi, benle idare et dedim şakayla da olsa. O da sürtündü götüme iyice, yarağı kalktı çok sertti. Bende pijamamı çıkardım, o iyice baskı yaptı ve bende cesaretle sikini elime aldım ve okşadım biraz, oda rahatladı ve soyundu sıcaktan. Beni de soydu ve elleri kalçamda idi bende onu okşuyordum. Yarağı deliğime yakındı ve ara sıra baskı yapıyordum terlediğimizden yarağı hafifçe değdi deliğime başı çok az girmişti.O an durdum ve derin bir haz alınca birazda ben arka ittim ve çeyreği girmişti ve durduk öyle. Ercan dedim çok zevkliydi içime girmesi. Meğer benden bekliyordu o da ve ben biraz daha azdırdım Ercanı, biraz sikti beni ve ben çıkardım ve sigara yaktık. Hoşuna gittimi dedim Ercan, evet dedi. Sigaralar bitince yaşar üstüme çıktı ve ağzıma aldım ve iyice yaladım yarağını ve taş bu gibi oldu. Sonra epey bir bir süre seviştik ve beni yaladı her yerimden, yarağımı da öperdi ara fasıla.


Azmıştık ve sikişmeyi kafama koydum. Oda istiyordu lakin bende onu sikmek istiyordum, o beni sikince bana vermezdi ve bende acele etmedim, onu yaladım her yerini, deliğini de yaladım yavaş yavaş zevke geldi, iyice yaladım deliğini ve parmağımı soktum yavaşça biraz oynadım deliği ile ve arkasına geçip sikimi deliğine soktum ama yavaş yavaş, benimki kalındı ve vazgeçerse olmazdı, yavaş yavaş tadını alınca boşalmadık fakat ilk olduğundan yavaş yavaş siktim onu sonra ben ona verdim aynı şekilde ve duşa girdik beraber ve buhardan görünmüyordu içerisi ve suyun altında seviştik ve sikişmeye başladık ilk ben siktim onu ve yumuşacık ve dardı deliği bundan sonra şakşuk girip çıkıyordum oda alıştı zaten ve zevk almıştı bende boşalma anında iyice kapandım üstüne ve boşaldım, sonra o beni sikmeye başlanmıştır ama ben aşırı istekliydim ve tam 1 saat durmadan sikti beni, her pozisyonda siktirdim kendimi ve oldukça rahatladık. Halen daha sikişiyorduk fakat işimden dolayı uzaklaştık onunla. Şimdi bir erkek bulsam siktirmek istiyorum kendimi. (admin tarafından silindi) e mesaj bırakın önemli olanlara dönerim. Sikilmek çok fazla güzel kadınlardan daha çok zevk veriyor arkadaşlar, denemekten korkmayın, ibne olmazsınız, tercih bu.

5 thoughts on “Kuzenimle Gay Olmaya Karar Verdim

  1. Deniz

    Gonul hanım faceden eklerseniz tanisabilirz

    fb.com/rapperboyz

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir