Category Archives: Cinsel İtiraflar

Sohbethatlari.biz ziyaretçileri bu sayfada ki içeriklerin tamamını görebilmek için üye olmanız gerekmektedir.Eğer kayıtlı üyemiz iseniz giriş yapıp cinsel itirafları okuyabilirsiniz.

Sizde başınızdan geçen olayları bize İtiraf ET sayfasından gönderebilirsiniz.

Aşçılık Kursunda ki Arkadaşım ile Romantik Yemeğimiz

Uzun zamandır hayatım da istediğim bir değişiklik farklı bir ortam arayışı içerisindeydim. İş hayatı beni oldukça kasıyor ve bunaltıyordu. Bu gerginliği bir şekilde üzerimden atmam için bir yol bulmam gerekiyordu. Bu yüzden farklı bir yol düşünerek aşçılık kursuna yazıldım. Hafta içi 3 gün olan kursta sadece bayanlar değil erkekler de vardı. İlk önce yeni bir… Read More »

Voleybol Takımına Girince Hayranlarım Arttı

Bir gün okul çıkışı pano da asılı olan bir afiş dikkatimizi çekti arkadaşım ile. Fakültenin voleybol seçmeleri varmış ve fakülte olarak takım kurulacakmış. Fakülteler yarışacak ve turnuva düzenlenecekmiş. Daha ilk senemiz de olduğumuz için biraz çekinsek de arkadaşım Selma ile başvurmaya karar verdik. En azından farklı bir ortam olacak ve kendimize yeni arkadaş grubu kurmuş… Read More »

Dershane Hocası İle Sıcak Dakikalar

Benim aslında mesleğim makinistlik, ama tekrardan okuyup başka bir meslek istediğim için dershaneye yazılmıştım. Bildiğiniz gibi dershane de, benim yaşıma göre küçükler vardı araların da en çok dikkat çeken bendim. Dershane başladığında, sınıfımızda ki kızlar filan konuşmaya çalışıyordu ama küçük oldukları için yanaşmıyordum. Sonra dershaneye git gel yaparken bir tane matamatik hocasının bana baktığını öğrenmiştim.… Read More »

Sıcak Komşu Ziyareti

Üniversite ortamlarını az çok bilirsiniz. Oldukça hızlı ve eğlenceli geçer. Benimde hayatım öyleydi açıkçası, evimize giren çıkan belli değildi. Ortamımız oldukça iyiydi. Sınıftan bir arkadaşım ile apartta kalıyorduk. O günde evimize iki kız gelmişti yine ortamımızı kurmuştuk açıkçası , oyun filan derken yine takılmıştık. Gece tama kızlar evden çıkarken, karşı komşumuz ile karşılaşmıştık. Karşı komşumuz… Read More »

Ev Partisi

Kalabalık bir arkadaş ortamımız vardı. Bütün kızarlı gözü bizim üzerimizdeydi. Tabi hem zengin hem de yakışıklı olunca oldukça popüler bir gruptuk. Her sene düzenli olarak düzenlediğimiz Alaçatı da Yaza hoş geldin partisi ile herkes tarafından daha da tanınmıştık. Bizim yazlığı ayarlıyor evde parti yapıyorduk. Ama bir çok mekan partilerine göre çok daha güzel ve gösterişliydi.… Read More »

Erkek Arkadaşım ile Piknik Yaptık

Üniversiteye ilk geldiğim yıllardan birine başımdan geçen bir hikayemi sizler ile paylaşmak istiyorum. Hayatımda ilk defa evimden ailemden ayrı kendi ayaklarımın üzerinde kalıyordum. Her şey benim için hem heyecan verici hem de bir o kadar korkutucuydu. Uzun süre ortama ve şehre alışmakta zorluk çekeceğimi her birimiz biliyorduk ama bu kadar zorlanacağımı açıkçası tahmin etmiyordum. Sanki… Read More »

Ofis Odasında Çalışırken Bir Anda Gelişti Her şey

İzmir de yaşamaktayım. Ege üniversitesini bitirdikten sonra İzmir’i çok sevince İzmir de yaşamaya karar vermiştim. İzmir’in hızlı gece hayatı ve orada ki arkadaş ortamım ile hayat bana inanılmaz güzeldi. Ailem Malatya’da yaşıyordu ve onların yanına dönemem benim için bir travma olurdu. Bu yüzden okuldan mezun olur olmaz kendi ayakları üzerimde durmaya başlamam gerekiyordu. Elimden gelen… Read More »

Sürpriz Evlenme Teklifi

Okulum bittikten sonra bir çok yere iş başvurusun da bulunmuştum. Geri dönüş olana kadar kendime geçici bir iş bulayım bari diye düşünerek reyon görevlisi olarak büyük bir mağaza da çalışmaya başladım. 4 katlı olan mağazamız da erkek reyonun da çalışıyordum. Bir çok yeni arkadaş edinmiştim ve keyfim kısmen yerindeydi. Çok fazla çalışıyorduk ve kedimize zaman… Read More »

Arkadaşlarım Benim Düzenli İlişki Yapmamı İstedi

Bütün dostlarımın sevgilisi olduğu zaman benim olmazdı. Onların olmadığında da genelde benim olurdu ve kanıma girip ne yapacaksın ve kızla uğraşılır mı biz mekanlar da takılalım işte diyerek kızları pek takmazdım. Kızlar da takılacak kızlar değildiler zaten. Her gün farklı birinin yatağında olabilen kadınlardan bahsediyoruz. Ama uzun zamandır böyle kadınlar yüzünden kimse ile bir ilişki… Read More »

Ofiste Patronum ve Ben Birlikte Olduk

Sekreter olarak çalıştığım bir şirkette işi girmiştim ve yeni yeni çalışmaya başlamıştım patronum sürekli bana ilgi gösteriyor ve ilgileniyordu benden yaşça büyüktü ama karizmatikti ee para var huzur var tabi evliydi bir de. Ama bende gözü olduğunu biliyordum ve hissediyordum. O kadar seksi bir adamdı ki her gün giyimime kuşamıma özen gösterip gidiyordum işe. Sırf… Read More »